Booking.com

Wizz Air ogłasza nową trasę z Lublina do Tel Awiwu. Nie będzie za to Glasgow

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 28 Marca 2017

Wizz Air uruchomi loty Lublin - Tel Awiw. Pierwszy rejs zaplanowano jeszcze w sezonie letnim 2017. Znamy też ceny biletów na nowe połączenia do Izraela. Przewoźnik jednocześnie rezygnuje z lotów z Lublina do Glasgow.

Pierwszy lot na trasie Lublin - Tel Awiw odbędzie się 17 czerwca 2017 r. Rejsy będą realizowane dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. Ceny biletów zaczynają się od 149 PLN w jedną stronę.

Tel Awiw to nowoczesne, kosmopolityczne, tętniące życiem miasto. Jest doskonałym miejscem do wypoczynku przez cały rok. Turyści doceniają wyborną kuchnię i wyjątkowy smak kawy. Miasto zaskakuje fascynującymi krajobrazami, szerokim wyborem galerii sztuki, eleganckimi butikami i pięknymi plażami.

Ze strony internetowej linii Wizz Air wynika jednak, że przewoźnik wycofuje się z połączenia z Lublina do Glasgow. Ostatni rejs na tej trasie ma się odbyć 16 czerwca, czyli jeden dzień przed inauguracją trasy do Izraela.

W 2016 roku Wizz Air przewiózł ponad 280 000 pasażerów na trasach z i do Lublina. W ofercie sprzedaży Wizz Air w 2017 roku jest ponad 346 000 miejsc na trasach w lubelskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 12% w porównaniu do poprzedniego roku.

Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie 150 tras z 8 polskich lotnisk do 27 krajów.

Wizz Air jest kolejną linią, która będzie oferować loty z Lublina do Tel Awiwu. W sezonie letnim połączenie będą obsługiwały również Polskie Linie Lotnicze LOT.


W czerwcu 2017 r. Wizz Air uruchomi loty Lublin - Tel Awiw ale kasuje Lublin - Glasgow. Fot.: Wizz Air

 

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Lublin, Tel Awiw, Izrael, loty Tel Awiw, loty Izrael, Glasgow, Szkocja, Wielka Brytania, loty Glasgow, loty Szkocja
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook