Booking.com

Ryanair poleci z Polski na Ukrainę

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 15 Marca 2017

Ryanair wchodzi na kolejny rynek w Europie. Linia zapowiedziała uruchomienie dwóch tras z Polski na Ukrainę. Samoloty będą latać na trasach Kraków - Lwów i Wrocław - Lwów.

Loty Kraków - Lwów i Wrocław - Lwów wystartują w sezonie zimowym 2017/2018 czyli na przełomie października i listopada tego roku. Oba połączenia będą realizowane po 3 razy w tygodniu.

• TANIE LOTY WARSZAWA - LWÓW od 89 PLN

Pierwszy lot zarówno z Wrocławia jak i z Krakowa odbędzie się 31 października. Rejsy zaplanowano we wtorki, czwartki i soboty. Zapowiedziane dziś loty to już trzecie połączenie na Ukrainę z Wrocławia. Jesienią ubiegłego roku Wizz Air uruchomił loty do Kijowa, które od początku cieszą się ogromną popularnością. Średnie wypełnienie samolotów na tej trasie wynosi 87,5%. Natomiast w połowie kwietnia wystartuje pierwszy samolot Wizz Aira do Lwowa.

Ceny biletów na obie trasy zaczynają się od 89 złotych.

Międzynarodowy Port Lotniczy „Lwów” im. Daniela Halickiego jest największym portem lotniczym w zachodniej Ukrainie i znajduje się 6 km od centrum miasta. Do centrum miasta kursują autobusy i trolejbus – czas dojazdu do centrum Lwowa to odpowiednio 25 i 15 minut.


Ryanair uruchamia loty Kraków - Lwów i Wrocław - Lwów. Fot.: Ryanair

 

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Kraków, Wrocław, Lwów, Ukraina, loty Lwów, loty Ukraina
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook