Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Nowa trasa Wizz Air z Katowic

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 09 Marca 2017

Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Katowic - tym razem do Chorwacji. W bazie linii na lotnisku w Pyrzowicach pojawi się też 6. samolot. W tym roku linia zamierza przewieźć z Katowic 2,1 mln pasażerów.

Loty Katowice - Split wystartują 18 czerwca 2017 r. Sezonowe połączenie będzie obsługiwane 2 razy w tygodniu - w środy i niedziele. Ceny biletów zaczynają się od 169 złotych w jedną stronę.

Wizz Air poinformował również, że dodaje do bazy w Katowicach 6 samolot. To Airbus A320. Dodatkowy samolot pozwoli linii na uruchomienie i obsługę czterech nowych tras do tak popularnych wakacyjnych destynacji jak: Katania na Sycylii, Lizbona w Portugalii, Rejkiawik w Islandii i Malta. Wszystkie połączenia ruszają między 10 a 12 marca.

- Z ogromną radością ogłaszamy dzisiaj umieszczenie szóstego samolotu WIZZ w Katowicach oraz otwarcie kolejnej, “słonecznej” trasy na chorwackie wybrzeże. Nasze nowe destynacje: Split, Katania, Lizbona, Rejkiawik i Malta zapewniają naszym klientom jeszcze większy wybór atrakcyjnych, niskokosztowych podróży. Jesteśmy przekonani, że nowe połączenia będą cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród pasażerów planujących wakacyjne wyjazdy. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.


18 czerwca 2017 r. startują loty Katowice - Split. Fot.: Superfactice / Pixabay

 

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Katowice, Split, Chorwacja, loty Split, loty Chorwacja
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook