Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Ryanair poleci z Katowic i Szczecina do Edynburga

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 16 Lutego 2017

Tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły dziś kolejne, dwie nowe trasy z Polski. Jesienią przewoźnik rozpocznie loty do Edynburga z Katowic i Szczecina. Firma stawia na Polskę. Na przełomie października i listopada 2017 r. uruchomi kilkadziesiąt nowych tras.

Loty Katowice - Edynburg i Szczecin - Edynburg będą realizowane po 2 razy w tygodniu. Rejsy startują na przełomie października i listopada 2017 r.

• TANIE LOTY SZCZECIN - EDYNBURG

- Po ponad trzech latach przerwy Ryanair wraca na trasę z Pyrzowic do stolicy Szkocji. Edynburg to czwarta obok Hamburga, Aten i Mediolanu-Malpensa, nowa trasa, która zostanie uruchomiona w tym roku z Pyrzowic przez irlandzkiego przewoźnika - powiedział Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, zarządzającego Katowice Airport.

- Uruchomienie kolejnej, nowej trasy pokazuje rosnący potencjał Szczecina, dynamiczny rozwój branży turystycznej Pomorza Zachodniego jak i trafność decyzji związanej z modernizacją i rozbudową szczecińskiego lotniska. Jesteśmy pewni, że trasa do Edynburga, realizowana dzięki linii Ryanair będzie doskonałym uzupełnieniem dla już istniejących połączeń do Liverpoolu i Londynu - powiedział prezes zarządu Portu Lotniczego Szczecin, Maciej Dziadosz.

Zobacz listę wszystkich nowych tras Ryanair uruchamianych z Polski.


Edynburg. Jesienią 2017 Ryanair rozpocznie loty z Katowic i Szczecina do Edynburga. Fot.: Daniele 72 / Pixabay

 

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Katowice, Szczecin, Edynburg, Szkocja, loty Szkocja, loty Edynburg
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook