Booking.com

Nowe trasy Ryanair z Warszawy i Wrocławia

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 15 Lutego 2017

Ryanair zapowiada kolejne nowe trasy z dwóch polskich lotnisk. Z Wrocławia będzie to 8 połączeń, w tym trzy wcześniej zapowiedziane do Gdańska, Brukseli i Tel Awiwu. Z Modlina będzie pięć nowych tras, w tym jedna już ogłoszona do Ejlatu.

To ma być rekordowy rozkład lotów Ryanair z Polski w sezonie zimowym 2017/2018. Linia zapowiedziała 8 nowych tras z Wrocławia. Wśród nich są trzy wcześniej już zapowiedziane do Brukseli Charleroi, Gdańska i Tel Awiwu. Poza tym Ryanair będzie latał z Wrocławia do Edynburga, Leeds Bradford, Neapolu, Oslo i na Sycylię.

Łącznie Ryanair będzie obsługiwał zimą 29 tras z Wrocławia.

Irlandzka linia zapowiedziała też uruchomienie nowych tras z Warszawy. Zimą będzie można polecieć do Baden Baden, Memmingen, Sewilli i Wenecji. Wcześniej Ryanair poinformował, że będzie latał do Ejlatu.

Przewoźnik będzie też latał w sezonie zimowym 2017/2018 na trasie Warszawa Lotnisko Chopina - Szczecin. Połączenie startuje na przełomie marca i kwietnia 2017 r.


Ryanair uruchamia nowe loty z Warszawy i Wrocławia. Łącznie 13 tras. Fot.: Ryanair

 

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Warszawa Modlin, Wrocław, Bruksela, Gdańsk, Tel Awiw, Edynburg, Leeds Bradford, Neapol, Oslo, Sycylia, Baden Baden, Memmingen, Sewilla, Wenecja, Ejlat, Szczecin
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook