Booking.com

Wizz Air z Wrocławia do Reykjaviku

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 14 Lutego 2017

Wizz Air uruchomi kolejne, nowe połączenie z Wrocławia. Od 31 maja 2017 r. pasażerowie będą mogli polecieć bezpośrednio Reykjaviku (Islandia). To 10. trasa przewoźnika z Wrocławia.

Loty Wrocław - Reykjavik będą się odbywały dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. Bilety są już w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 129 złotych za lot w jedną stronę.

– Islandia to ze względu na przyrodę miejsce niezwykle atrakcyjne, o każdej porze roku, a na dodatek wciąż jeszcze nieodkryte. Bardzo ciekawym miastem jest też sam Rejkiawik. Ten kierunek może być nowym hitem turystycznym, podobnie jak ogłoszone niedawno przez linie Wizz Air połączenie do Lwowa – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław.

Trasa do stolicy Islandii liczy blisko 2700 km i będzie jedną z najdłuższych z wrocławskiego lotniska – dalej jest tylko na Teneryfę. - Rejkiawik to doskonałe miejsce na spędzenie aktywnego i jednocześnie relaksującego czasu w pięknej scenerii islandzkich krajobrazów. Jesteśmy przekonani, że nowa trasa z bazy we Wrocławiu szybko zyska popularność wśród naszych klientów - mówi Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.


Wizz Air zapowiada nowe loty Wrocław - Reykjavik. Fot.: Wizz Air

 

Źródło: Port Lotniczy Wrocław

TAGI: Wizz Air, Wrocław, Reykjavik, Islandia, loty Islandia, loty Reykjavik
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook