Booking.com

Ryanair poleci z Katowic do Aten

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 31 Stycznia 2017

Ryanair zapowiada uruchomienie nowej trasy z Katowic. W sezonie zimowym 2017/2018 linia rozpocznie loty do Aten. To już druga trasa z Katowic zapowiedziana przez Ryanair w ostatnich dniach.

Loty Katowice - Ateny ruszą w sezonie zimowym 2017/2018, czyli na przełomie października i listopada tego roku. Rejsy zaplanowano 2 razy w tygodniu.

- Uruchomienie przez linię lotniczą Ryanair połączenia z Katowice Airport do Aten to strzał w dziesiątkę. Grecja od lat jest jednym z najpopularniejszych kierunków wylotów wakacyjnych z naszego lotniska. Dlatego jestem przekonany, że ta trasa zostanie znakomicie przyjęta przez podróżnych i będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Połączenie do stolicy Grecji to nowe możliwości dla osób, które organizując wypoczynek za granicą nie korzystają z usług biur podróży. Przypomnę tylko, że Ryanair ze swojej bazy w Atenach oferuje połączenia na takie greckie wyspy jak Kreta, Korfu, Mykonos, Rodos i Santorini, lata także do Salonik - powiedział Artur Tomasik, prezes zarządu GTL S.A., zarządzającego lotniskiem Katowice.

Ateny będą trzecim greckim kierunkiem w ofercie Ryanair z Katowic. Pozostałe dwa to Chania i Korfu.

Kilka dni temu Ryanair zapowiedział, że zimą 2017/2018 uruchomi też loty Katowice - Mediolan Malpensa.


W sezonie zimowym 2017/2018 Ryanair rozpocznie loty Katowice - Ateny. Fot.: Public Domain Pictures / Pixabay

 

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Katowice, Ateny, Grecja, loty Ateny, loty Grecja
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook