Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Nowe loty Lublin - Monachium

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 24 Stycznia 2017

Lublin będzie miał bezpośrednie połączenie z Monachium. Loty ruszają wiosną 2017 r. Będą obsługiwane przez brytyjskie linie lotnicze BMI Regional. Bilety są już w sprzedaży.

Pierwszy lot na trasie Lublin - Monachium zaplanowano na 27 marca 2017 r. Rejsy będą realizowane codziennie samolotem Embraer ERJ145, zabierającymi na pokład 49 pasażerów.

Linie BMI Regional są partnerem Lufthansy. Dzięki temu pasażerowie będą mogli na jednym bilecie podróżować z Lublina do ponad 100 miast w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Rozkład lotów jest dostosowany do porannej i popołudniowej fali przesiadkowej lotniska w Monachium.

Wyloty z Lublina zaplanowano od poniedziałku do piątku o 11:40, w soboty o 13:20, a w niedziele o 20:00. Z Monachium samoloty startować będą od poniedziałku do piątku o 9:35, w soboty o 11:10, a w niedziele o 17:50.

- To bardzo ważny dzień dla naszego lotniska, ale przede wszystkim dla Lublina i regionu. Po kilkumiesięcznej przerwie odzyskujemy połączenie z dużym portem przesiadkowym sojuszu Star Alliance ,dając możliwość dotarcia do Lublina codziennie praktycznie z każdego zakątka Europy i wielu miejsc na świecie. Jest to połączenie nad którym pracowaliśmy przez wiele miesięcy: początkowo jako uzupełnienie serwisu Lufthansy do Frankfurtu, które później, wraz z naszymi partnerami z BMI Regional, zaplanowaliśmy jako całkowicie nowy, lepszy produkt – powiedział Krzysztof Wójtowicz, prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin.


Linie BMI Regional uruchomią loty Lublin - Monachium. Pierwszy lot 27 marca 2017 r. Fot.: BMI Regional

- Lublin będzie pierwszym polskim lotniskiem w naszej siatce połączeń. Zdecydowaliśmy się na uruchomienie tej trasy ze względu na rozpoznanie potencjału ze strony przedsiębiorstw w regionie oraz z uwagi na fakt, że jesteśmy partnerem linii Lufthansa, dzięki czemu nasi pasażerowie mają możliwość skorzystania z ponad 200 połączeń międzynarodowych przez lotnisko w Monachium - dodał Jochen Schnadt Dyrektor Handlowy BMI Regional.

Źródło: Port Lotniczy Lublin

TAGI: BMI Regional, Lufthansa, United, Lublin, Monachium, loty Monachium, loty Niemcy
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook