Booking.com

Finnair zapowiada więcej lotów z Warszawy

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 17 Stycznia 2017

Linie lotnicze Finnair zwiększają częstotliwość lotów na trasie Warszawa - Helsinki. W szczycie sezonu będą przewoźnik będzie wykonywał nawet trzy rejsy dziennie pomiędzy stolicami Polski i Finlandii.

W szczycie sezonu letniego między 5 czerwca a 4 sierpnia 2017 r., Finnair doda nowe codzienne połączenie do Warszawy, oferując w ten sposób nawet trzy loty dziennie na trasie Warszawa – Helsinki w dni powszednie.

- W ciągu ostatnich 12 miesięcy liczba biletów Finnaira sprzedana przez tego przewoźnika w Polsce do Azji wzrosła o ponad 30% - mówi Arunas Skuja, dyrektor naczelny Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie.

- Dogodne połączenia najkrótszą trasą przez Helsinki do kluczowych azjatyckich kierunków oraz nasza nowoczesna flota wyposażona w samoloty Airbus A350 przyciągają coraz większą liczbę pasażerów, dlatego wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu, dodamy kolejne codzienne połączenie z Warszawy w trakcie obleganego sezonu letniego - podsumowuje Skuja.

Linie Finnair uruchomią też nową trasę w swojej ofercie. Od 11 kwietnia linia rozpoczyna rejsy z Helsinek do Reykjaviku. Dodatkowo między 31 maja a 11 sierpnia częstotliwość na tej trasie wzrośnie z czterech do pięciu rejsów w tygodniu. Trasa Finnaira do Reykjaviku stanie się również całorocznym destynacją, z trzema cotygodniowymi rejsami w sezonie zimowym. Usługi te będą uzupełniane przez loty obsługiwane przez Icelandaira, z którym Finnair posiada umowę codeshare.


W sezonie letnim 2017 r. Finnair zwiększy częstotliwość lotów z Warszawy do Helsinek do 3 dziennie. Fot.: Latajznami.pl

Wraz z rosnącą przepustowością i częstotliwością lotów do Islandii i Polski, Finnair doda również nowe rejsy:
    •    Pięć dodatkowych cotygodniowych całorocznych połączeń na trasie do Kopenhagi, dostępnych od 15 maja, w tym poranny lot z Kopenhagi, który umożliwi pasażerom biznesowym dogodną podróż do Helsinek;
    •    Trzecie, codzienne połączenie do Wilna w dni powszednie.
    •    Nowe cotygodniowe połączenie z Dublinem zostanie dodane w sezonie zimowym 2017,
    •    Cotygodniowe, sobotnie połączenia do portu Alanya-Gazipasa w Turcji, zostaną przedłużone do połowy grudnia.

Źródło: Finnair

TAGI: Finnair, Warszawa, Lotnisko Chopina, Helsinki, Finlandia, Reykjavik, Islandia, loty Helsinki, loty Finlandia
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook