Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

NOWOŚĆ! Ryanair uruchomi loty Kraków - Walencja

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 15 Grudnia 2016

Nowe połączenie Ryanair z Krakowa. Linia uruchamia loty do Walencji. To ósmy hiszpański kierunek w ofercie Ryanair z Krakowa. Loty wystartują wiosną 2017 r. 

Loty Kraków - Walencja startują 3 maja 2017 roku. Będą realizowane dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele.Ceny biletów w jedną stronę zaczynają się od 109 PLN.

- Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę z Krakowa do Walencji na lato 2017. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu od 3 maja 2017 r. Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better” – powiedziała  Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanair.

- Walencja, to trzecie co do wielkości miasto w Hiszpanii, które daje małopolskim turystom możliwości spędzenia wolnego czasu zarówno na plażach, jak i aktywnie zwiedzając ten atrakcyjny region - powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airpor.

Port lotniczy Walencja położony jest 8 km na zachód od centrum miasta. To duże i nowoczesne lotnisko, które w 2015 roku obsłużyło ponad 5 milionów pasażerów. Walencja to miasto sztuki, kuchni, zabytków, a także sportu. Wśród atrakcji nie można pominąć największego w Europie Oceanarium czy też niezwykłego Muzeum Nauk.

To już 8 połączenie irlandzkiego przewoźnika z Kraków Airport do Hiszpanii. Linie lotnicze Ryanair 
w swojej siatce połączeń oferują loty w następujących kierunkach: Madryt, Alicante, Barcelona Girona, Palma de Mallorca, Teneryfa, Gran Canaria oraz Malaga.

W sezonie letnim 2017 połączenia z Kraków Airport do Hiszpanii znajdują się także w ofercie linii lotniczych Iberia Express – Madryt oraz linii lotniczych Vueling – Barcelona El Prat.


Walencja - muzeum nauki. Loty Kraków - Walencja startują 3 maja 2017 r. Fot.: Rear Window / Pixabay

 

Źródło: Kraków Airport, Ryanair

TAGI: ryanair, Kraków, Walencja, Hiszpania, loty Hiszpania, loty Walencja
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook