Booking.com

Nowa trasa z Katowic i Wrocławia. Do Amsterdamu

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 27 Września 2016

Nowy przewoźnik i nowa trasa z Katowic i Wrocławia. Latem 2017 roku wystartują loty Wrocław - Amsterdam i Katowice - Amsterdam. Bilety są już w sprzedaży, a ich cena rozpoczyna się od 29 EUR w jedną stronę. Rejsy zaplanowano trzy razy w tygodniu.

Połączenie Wrocław - Amsterdam (Schiphol) i Katowice - Amsterdam (Schiphol) uruchomią holenderskie linie lotnicze Transavia. Loty będą realizowane we wtorki, czwartki i niedziele.

Transavia to tanie linie lotnicze należące do grupy Air France KLM. Holenderski przewoźnik, dla którego Amsterdam jest portem macierzystym, debiutuje zarówni na katowickim jak i na wrocławskim lotnisku.

– Cieszymy się, że kolejne linie lotnicze doceniają potencjał naszego lotniska i regionu. Amsterdam doskonale uzupełnia naszą siatkę połączeń do atrakcyjnych turystycznie miast w zachodniej Europie. To również jedno z największych lotnisk przesiadkowych, z bezpośrednim połączeniem do najważniejszych miast Europy, a także metropolii obu Ameryk, Afryki ii Azji. Otwiera to dodatkowe możliwości dla pasażerów wrocławskiego lotniska, w szczególności tym planujących podróże biznesowe – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.


Loty Transavia Wrocław - Amsteerdam i Katowice - Amsterdam startują latem 2017 r. Fot.: Transavia

Loty Wrocław - Amsterdam i Katowice - Amsterdam będą obsługiwane samolotem Boeing 737-800.

Źródło: Port Lotniczy Wrocław i Port Lotniczy Katowice

TAGI: Transavia, Katowice, Wrocław, Amsterdam, loty Amsterdam, loty Holandia
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook