Booking.com

Nowe trasy Ryanair z Gdańska i Krakowa

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 15 Września 2016

Ryanair zapowiada kolejne, nowe trasy z polskich lotnisk. Z Gdańska będzie można latać na kolejne lotnisko w Szwecji, a z Krakowa do Portugalii, Włoch, Francji i Grecji.

Tanie linie lotnicze Ryanair będą latać z Gdańska do Vaxjo Smaland. To pierwsza trasa z Polski na lotnisko położone w południowej Szwecji. Vaxjo Smaland położone jest na północ od Karskrony (ok. 120 km). Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu (w czwartki i niedziele). Pierwszy rejs obędzie się 26 marca 2017 r.

Gdańsk - Vaxjo Smaland to trasa, która dołączy do wcześniej zapowiedzianych przez Ryanair połączeń z Gdańska do Belfastu, Mediolanu Bergamo, Newcastle i Oslo Torp. Wszystkie te trasy ruszą wcześniej, bo na początku sezonu zimowego, na przełomie października i listopada 2016 r.

Tanie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały również nowe loty z Krakowa do Porto, Lourdes i do Chanii na greckiej Krecie. Loty do Chanii ruszają 1 kwietnia 2017 r. i będą realizowane 1 raz w tygodniu (w soboty). Rejsy do Porto startują 27 marca 2017 r. i zaplanowano je w poniedziałki i piątki.

Z Krakowa do Lourdes będzie można latać od 26 marca 2017 r., dwa razy w tygodniu - w czwartki i niedziele. Te trzy trasy dołączyły do wcześniej zapowiedzianych połączeń z Krakowa do Wenecji Treviso i Pescary we Włoszech.

W sezonie letnim 2017 częściej będzie można latać z Krakowa do Eindhoven (4x w tygodniu), Leeds Bradford (4x w tygodniu) oraz Manchesteru (4x w tygodniu).


Nowe loty Ryanair z Gdańska i Krakowa atem 2017 r. Fot.: Ryanair

 

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Kraków, Gdańsk, Portugalia, Grecja, Francja, Włochy, Szwecja, Vaxjo, Smaland, Porto, Lourdes, Chania, Pescara, Wenecja, Treviso, tanie loty Porto, tanie loty Vaxjo, tanie loty Lourdes, tanie loty Kreta, tanie loty Pescara, tanie loty Wenecja, tanie linie lotnicze ryanair
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook