Booking.com

easyJet uruchomi z Krakowa cztery nowe trasy

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 13 Lipca 2016

Tanie linie lotnicze easyJet uruchomią cztery nowe trasy z Krakowa. Połączenia będą dostępne już od listopada 2016 r. Pasażerowie będą mogli polecieć do Włoch, Anglii i Szwajcarii.

W sezonie zimowym, do dziesięciu dotychczasowych tras easyJet z Polski, dołączą aż cztery nowe połączenia. Pasażerowie podróżujący z Krakowa będą mogli polecieć do dwóch włoskich miast – Wenecji i Neapolu, szwajcarskiej Genewy oraz Manchesteru. Wszystkie nowe trasy są połączeniami całorocznymi.

• TANIE LOTY KRAKÓW - WENECJA

• TANIE LOTY KRAKÓW - NEAPOL

• TANIE LOTY KRAKÓW - GENEWA

• TANIE LOTY KRAKÓW - MANCHESTER

Nowe loty będą realizowane w następujących dniach:
- Wenecja, pierwszy lot zaplanowany jest na wtorek, 1 listopada. Samoloty obsługujące tę trasę będą latały trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Bilety są dostępne już od 94,50 PLN.

- Neapol, pierwszy lot zaplanowany jest na środę, 2 listopada. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w środy oraz soboty. Bilety są dostępne już od 94,50 PLN.

- Manchester, pierwszy lot zaplanowany jest na wtorek, 1 listopada. Trasa będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Bilety są dostępne już od 114,50 PLN.

- Genewa, inauguracja trasy zaplanowana jest na wtorek, 1 listopada. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty. Bilety są dostępne już od 104,50 PLN.


W listopadzie 2016 easyJet uruchomi cztery nowe trasy z Krakowa. Fot.: easyJet

 

Źródło: easyJet

TAGI: easyJet, Kraków, Wenecja, Neapol, Manchester, Genewa, tanie loty easyjet, tanie loty z Krakowa, tanie loty Kraków Wenecja, tanie loty Kraków Neapol, tanie loty Kraków Manchester, tanie loty Kraków Genewa
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook