Booking.com

Air France już w Krakowie. Pierwszy lot do Paryża

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 04 Lipca 2016

Linie lotnicze Air France rozpoczęły loty z Krakowa do Paryża. Na razie jest to typowo wakacyjne połączenie. Kraków jest pierwszym lotniskiem regionalnym w Polsce, na które latają francuskie linie.

Air France oferuje pasażerom cztery loty tygodniowo - w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Rejsy będą realizowane tylko do końca sierpnia samolotami Airbus A319 lub A318.

Nowego przewoźnika w Kraków Airport powitano tradycyjnym salutem wodnym. Wstęgę symbolicznie przecięli Radosław Włoszek, p.o. Prezesa Zarządu Kraków Airport, Frantisek Siling, Dyrektor Generalny i Sprzedaży Air France KLM w Polsce oraz Thierry Guichoux, Konsul Generalny Republiki Francji.

- Air France to czwarty nowy tradycyjny przewoźnik, po SAS, Iberia Express i Aegean Airlines, oferujący w sezonie letnim połączenia z krakowskiego lotniska. To bardzo dobra wiadomość nie tylko dla pasażerów latających turystycznie czy biznesowo, ale również pielgrzymów, którzy pod koniec lipca przylecą do Krakowa na spotkanie z papieżem Franciszkiem w ramach Światowych Dni Młodzieży – powiedział Radosław Włoszek, p.o. prezesa Zarządu Kraków Airport.


Pierwszy lot Air France Kraków - Paryż. Fot.: Kraków Airport

 

Źródło: Kraków Airport

TAGI: Air France, Kraków, Paryż, loty Paryż, loty Francja, tanie loty do Paryża, tanie loty, tanie latanie
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook