Booking.com

Wizz Air uruchomi dwie trasy z Polski na południe Europy

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 17 Czerwca 2016

Już w sierpniu Wizz Air uruchomi dwie nowe trasy z Polski. Z Katowic będzie można polecieć do Bari, a z Warszawy do Splitu. W obu przypadkach to typowo wakacyjne połączenia.

Loty z Katowic do Bari na południu Włoch wystartują 2 sierpnia. Dzień później Wizz Air rozpocznie tanie loty z Warszawy do Splitu w Chorwacji.

• TANIE LOTY KATOWICE - BARI od 79 PLN

Obie trasy będą obsługiwane dwa razy w tygodniu. Do Bari pasażerowie polecą we wtorki i soboty w cenie od 79 PLN, a do Splitu w środy i niedziele w cenie od 199 PLN.

Split jest popularnym wakacyjnym kierunkiem na wschodnim wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Jako główny węzeł komunikacyjny w regionie, Split stanowi dogodne połączenie z licznymi pobliskimi wyspami. Chorwacja jest nowym, dwudziestym czwartym krajem w ofercie Wizz Air z Polski.


Wizz Air uruchomi loty z Katowic do Bari i z Warszawy do Splitu. Fot.: Wizz Air

Bari jest stolicą urokliwego rejonu Apulia w południowych Włoszech, popularnego wśród turystów ze względu na słoneczną pogodę, piękne miasteczka i długą linię brzegową Morza Śródziemnego.

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Warszawa, Katowice, Bari, Włochy, Italia, Split, Chorwacja, loty Split, loty Chorwacja, loty Włochy, loty Bari
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook