Booking.com

Nowa trasa Wizz Air - z Gdańska do Kijowa

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 31 Maja 2016

Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchamiają nową trasę. Już w wakacje wystartują tanie loty z Gdańska do Kijowa. Znamy już ceny biletów na nowe połączenie. Czy są zaskakujące? Pierwszy lot już 2 sierpnia.

Loty Gdańsk - Kijów będą realizowane dwa razy w tygodniu - we wtorki i soboty. Ceny biletów za podróż w jedną stronę zaczynają się od 79 złotych. To cena za przelot z małym bagażem podręcznym.

- Z ogromną radością ogłaszamy nową trasę z Gdańska do Kijowa. To doskonała okazja dla naszych polskich pasażerów podróżujących w celach biznesowych i turystycznych, aby odkrywać jedno z największych centrów przemysłowych, edukacyjnych i kulturalnych wschodniej Europy. Z kolei dla pasażerów z Ukrainy to świetna możliwość niskokosztowych podróży do nadmorskiego miasta - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Wizz Air oferuje obecnie z Gdańska 31 tras do 14 krajów. Linia ma pięć samolotów w bazie na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku i zatrudnia około 200 osób. W 2015 roku przewoźnik obsłużył ponad 1,8 mln pasażerów.


Wizz Air uruchomi nowe loty Gdańsk - Kijów. Fot.: Wizz Air

 

To kolejne, nowe połączenie z Gdańska na Ukrainę. Wcześniej loty zapowiedziały linie Ukraine International Airlines, które będą latać do Iwano-Frankowska.

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, Gdańsk, Kijów, Ukraina, tanie loty Ukraina, tanie loty Kijów
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook