Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


Trzy nowe trasy Ryanair z Gdańska

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 27 Kwietnia 2016

Tanie linie lotnicze Ryanair uruchomią trzy nowe połączenia z Gdańska. Już jesienią 2016 r. pasażerowie zyskają tanie loty do Belfastu, Mediolanu i Newcastle. Przewoźnik rozwinie też swoją bazę, bo na lotnisku zacznie stacjonować drugi samolot w barwach Ryanair.

Podobnie jak w przypadku wcześniej ogłoszonych tras z Wrocławia i dwóch lotnisk w Warszawie, tak i z Gdańska nowe trasy wystartują jesienią 2016 r., na przełomie października i listopada. Oprócz nowych tras firma nie zamierza na zimę zawieszać lotów na Maltę, a także zwiększyć częstotliwość rejsów do Sztokholmu Skavsta do jednego dziennie. Wczoraj linia poinformaowała też, że od 30 października loty krajowe z Wrocławia i Gdańska do Warszawy będą przeniesione z Modlina na Lotnisko Chopina. Jednocześnie przewoźnik zwiększy również częstotliwość na tych trasach do trzech dziennie.

W sezonie zimowym 2016/2017 w Gdańsku będą stacjonowały dwa samoloty Ryanair (obecnie jeden), a przewoźnik będzie obsługiwał łącznie 16 tras i 1 mln pasażerów rocznie. Loty z Gdańska do Belfastu i Newcastle będą realizowane po dwa razy w tygodniu, a do Mediolanu Bergamo trzy razy w tygodniu.


Jesienią 2016 r. Ryanair uruchomi z Gdańska trzy nowe trasy. Fot.: Ryanair

Źródło: Ryanair

TAGI: ryanair, Gdańsk, Belfast, Mediolan Bergamo, Newcastle, Malta, Sztokholm, Warszawa, tanie loty, tanie loty z Gdańska, tanie loty Włochy, tanie loty UK
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook