Booking.com

Potwierdzone - będą loty Rzeszów - Paryż

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 12 Kwietnia 2016

Potwierdziły się informacje, że oprócz Łodzi, także Rzeszów będzie miał bezpośrednie połączenie lotnicze z Paryżem. Tak jak wcześniej pisaliśmy loty wystartują w czerwcu tego roku. Samoloty linii Adria Airways będą latały na główne lotnisko w stolicy Francji - Charles'a de Gaulle'a.

Loty Rzeszów - Paryż będą realizowane od 4 czerwca 2016 r. we wtorki i soboty. Wcześniej linia Adria Airways poinformowała, że będzie latać z Łodzi do Paryża. Trasy obsługiwać będzie samolot Bombardier CRJ700 lub CRJ900 bazujący na co dzień w Łodzi.

 TANIE LOTY RZESZÓW - PARYŻ

Ceny biletów na nowe połączenie zaczynają się od 99 EUR. W cenie oprócz przelotu pasażer może przewieźć bagaż podręczny i rejestrowany do 23 kg.

Lotnisko Charles'a de Gaulle'a jest głównym portem Paryża i jednym z największych w Europie. Uruchomienie nowego kierunku spowodowało, że od czerwca zoptymalizowana zostanie siatka dotychczasowych połączeń z Łodzi.

Loty do Amsterdamu będą realizowane cztery razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki i niedziele), a do Monachium rano od poniedziałku do soboty i wieczorem w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele.


Adria Airways będzie latać z Łodzi i Rzeszowa do Paryża. Fot.: Latajznami.pl

 

(mm)

TAGI: Rzeszów, Łódź, Paryż, Adria Airways, loty Paryż, loty z Rzeszowa, loty z Rzeszowa do Paryża, loty Francja
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook