Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

Pasażerowie Emirates mogą korzystać ze wszystkich salonów Executive w Warszawie

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 31 Marca 2016

Pasażerowie Emirates podróżujący klasą biznes z Warszawy mają pełny dostęp do trzech salonów Executive na Lotnisku Chopina. To ekskluzywne strefy wypoczynku, które sprawiają, że podróż z Emirates jest bardziej komfortowa.

- Pełny dostęp do salonów Executive oznacza, że oczekiwanie na odprawę będzie wygodne i przyjemne, co stanowi uzupełnienie podróży na pokładzie samolotów linii Emirates i wysokiej klasy serwisu pokładowego. Zwiększona dostępność salonów dla klientów Emirates pokazuje efektywną współpracę linii lotniczych z Lotniskiem Chopina w Warszawie oraz zaangażowanie Emirates na polskim rynku – powiedział Maciej Pyrka, Country Manager Emirates w Polsce.

Pasażerowie Emirates mogą skorzystać z trzech salonów Executive, które zostały nazwane na cześć słynnych dzieł skomponowanych przez patrona lotniska, Fryderyka Chopina. Salony Fantazja, Preludium i Bolero zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić pasażerom oczekiwanie na lot w komfortowych warunkach. W ich ofercie dostępny jest open bar z urozmaiconym menu, napojami i alkoholami, aktualna prasa i magazyny. Wszystkie salony  wyposażone są w ekrany z rozkładem lotów, dostęp do wi-fi i sprzętu komputerowego. Goście salonów mają również możliwość skorzystania ze strefy relaksu o wysokim standardzie i łazienki z prysznicem, a ponadto przystosowana jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Salony Executive są czynne od wczesnych godzin porannych do 23:00.


Salon Executive Fantazja Preludium na Lotnisku chopina w Warszawie. Fot.: Lotnisko Chopina


Salon Executive Bolero na Lotnisku chopina w Warszawie. Fot.: Lotnisko Chopina

Źródło: Emirates

TAGI: Emirates, Warszawa, Lotnisko Chopina, salon executive, klasa biznes
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook