Booking.com

Nowe loty - z Łodzi i Rzeszowa do Paryża

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 31 Marca 2016

Łódź i Rzeszów będą miały bezpośrednie połączenia lotnicze z Paryżem. Loty wystartują w czerwcu tego roku. Samoloty linii Adria Airways będą latały na główne lotnisko w stolicy Francji - Charles'a de Gaulle'a. Bilety mają się pojawić w sprzedaży jeszcze dziś.

Loty Łódź - Paryż będą realizowane od 2 czerwca 2016 r. we wtorki, czwartki i soboty. Z Rzeszowa do Paryża będzie można polecieć we wtorki i soboty. Trasy obsługiwać będzie samolot Bombardier CRJ700 lub CRJ900 bazujący na co dzień w Łodzi.

 TANIE LOTY RZESZÓW - PARYŻ

Ceny biletów na nowe połączenie zaczynają się od 99 EUR. W cenie oprócz przelotu pasażer może przewieźć bagaż podręczny i rejestrowany do 23 kg.

Lotnisko Charles'a de Gaulle'a jest głównym portem Paryża i jednym z największych w Europie. Uruchomienie nowego kierunku spowodowało, że od czerwca zoptymalizowana zostanie siatka dotychczasowych połączeń z Łodzi.

Loty do Amsterdamu będą realizowane cztery razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki i niedziele), a do Monachium rano od poniedziałku do soboty i wieczorem w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele.


Adria Airways będzie latać z Łodzi i Rzeszowa do Paryża. Fot.: Latajznami.pl

 

(mm)

TAGI: Adria Airways, Łódź, Paryż, Rzeszów, Francja, tanie loty Paryż, tanie loty Francja
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook