Booking.com

Wizz Air będzie latał z Warszawy do Neapolu

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 14 Marca 2016

Tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią nową trasę. Samoloty będą latać z Warszawy do Neapolu. To kolejne nowe połączenie linii Wizz Air uruchamiane ze stolicy. Warszawa będzie drugim miastem w Polsce z lotami Wizz Air do Neapolu.

Loty Warszawa - Neapol wystartują 20 maja 2016 r. i będą realizowane dwa razy w tygodniu. Rejsy zaplanowano w poniedziałki i piątki. Ceny biletów zaczynają się od 119 PLN za lot w jedną stronę z bagażem podręcznym.

• NAJLEPSZE, TANIE HOTELE W NEAPOLU

- Z wielkim podekscytowaniem wzbogacamy ofertę WIZZ o kolejny słoneczny kierunek z Warszawy. Neapol jest ósmym miastem we Włoszech dostępnym w siatce połączeń ze stolicy Polski. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci pokochają Południowe Włochy, które czekają na turystów przez cały rok. Dogodne terminy lotów, w poniedziałki i w piątki, sprawiają, że Neapol to doskonały wybór na weekendową wycieczkę - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.


Neapol. Loty z Warszawy do Neapolu od 119 PLN. Fot.: dmosolf / Pixabay

Neapol leży w południowych Włoszech, u podnóża wulkanu Wezuwiusz. Jest jednym z najstarszych zamieszkanych miast na świecie. Neapol znany jest z bogatego dziedzictwa kulturowego, imponującej architektury i wyśmienitej kuchni.

Oprócz lotów z Warszawy Wizz Air oferuje również loty z Katowic do Neapolu.

Źródło: Wizz Air

TAGI: Wizz Air, warszawa okęcie, Neapol, Włochy, Italia, tanie loty Włochy, tanie loty Neapol
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook