Booking.com

LOT uruchomił cztery nowe trasy

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 04 Marca 2016

Od początku marca Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły cztery nowe trasy. Samoloty polskiego przewoźnika zaczęły latać do Lublany, Luksemburga, Aten i Charkowa. Łącznie w tym roku linia otwiera kilkanaście nowych lub wznawia zawieszone kierunki.

Z Warszawy do Lublany pasażerowie mogą już latać pięć razy w tygodniu. Do Luksemburga LOT wykonuje sześć rejsów tygodniowo. - Do tej pory ani Lublana, ani tym bardziej Luksemburg nie miały dobrego połączenia z Polską i Środkowo-Wschodnią częścią Europy. Postanowiliśmy to zmienić. LOT oferuje najkrótszą i najwygodniejszą podróż do tych miejscowości dla tysięcy pasażerów, którzy do tej pory zmuszeni byli do podróżowania przez wielkie i zatłoczone huby w Zachodniej Europie - mówi Adrian Kubicki, Dyrektor Biura Komunikacji LOT.

• TANIE LOTY WARSZAWA - LUBLANA

Przewoźnik wznowił też, zawieszone kilkanaście miesięcy temu, loty z Warszawy do Aten i Charkowa. - Jako pierwsi dostrzegliśmy potencjał połączeń pomiędzy Charkowem a Polską i Europą Zachodnią. Do tej pory pasażerowie udający się do Charkowa musieli liczyć się z wielogodzinną podróżą i wieloma przesiadkami. Dziś wystarczy wybrać LOT i podróż z jedną, krótką i wygodną przesiadką w Warszawie - zachęca Adrian Kubicki.

• TANIE LOTY WARSZAWA - LUKSEMBURG

- Ateny to kolebka europejskiej cywilizacji, jedno z najbardziej znanych i ekscytujących starożytnych miast w Europie. Każdego roku odwiedza je miliony turystów. Wśród Polaków jest jednak jeszcze nieodkryte - do tej pory Polacy odwiedzający Grecję najczęściej wybierali greckie wyspy. Dzięki naszej ofercie dajemy im szansę odkryć Grecję na nowo – dodał Adrian Kubicki.


LOT uruchomił w marcu cztery nowe trasy z Warszawy. Fot.: Jacek Bonczek / LOT

Połączenia do Aten, Charkowa i Luksemburga realizowane będą nowoczesnymi samolotami Embraer 170 i 175, natomiast do Lublany regularne połączenia wykonuje Bombardier.

Rozkład lotów nowych połączeń został tak skonstruowany by zapewnić pasażerom jak najbardziej dogodne przesiadki w Warszawie, zarówno na loty międzynarodowe, jak i krajowe.

Źródło: LOT

TAGI: lot, warszawa okęcie, Luksemburg, Ateny, Charków, Lublana, loty Luksemburg, loty Ateny, loty Charków, loty Lublana
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook