Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_200x200 Image Banner 200 x 200

LUFTHANSA: Pięć lotów tygodniowo z Bydgoszczy

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 15 Grudnia 2015

Lufthansa zwiększy częstotliwość połączeń z Bydgoszczy do Frankfurtu. W sezonie letnim 2016 będzie to pięć lotów tygodniowo. Dodatkowy rejs zapewni pasażerom z regionu jeszcze lepszą elastyczność podróżowania i szerszy dostęp do globalnej siatki połączeń Lufthansy - mówią przedstawiciele przewoźnika.

Obecnie Lufthansa realizuje cztery loty tygodniowo na trasie Bydgoszcz - Frankfurt. Od sezonu letniego 2016 pojawi się dodatkowe połączenie we wtorki.

- Bardzo cieszymy się ze wzmocnienia naszej obecności w Bydgoszczy, dziewiątego miasta w Polsce, z którego Lufthansa oferuje połączenia. Dodatkowy rejs zapewni pasażerom z regionu jeszcze lepszą elastyczność podróżowania i szerszy dostęp do globalnej siatki połączeń Lufthansy – powiedział Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Group Poland. - Oferta Lufthansy jest skierowana do pasażerów biznesowych, których obecność w regionie ciągle wzrasta i oczywiście do osób podróżujących w celach turystycznych. Jesteśmy pewni, że pasażerowie będą usatysfakcjonowani podróżując z Lufthansą – dodał Wagner.


Lufthansa zwiększy częstotliwość połączeń z Bydgoszczy do Frankfurtu. Fot.: Lufthansa

Połączenie Bydgoszcz - Frankfurt obsługiwane jest samolotem Bombardier CRJ900.

Źródło: Lufthansa

TAGI: Lufthansa, Bydgoszcz Szwederowo, Frankfurt, Bombardier, CRJ900
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook