Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


LUBLIN: Pierwszy lot Wizz Air do Sztokholmu

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Niedziela, 24 Maja 2015

Lublin AirportWizz Air rozpoczął loty na trasie Lublin - Sztokholm. Jak to zwykle bywa na pasażerów inauguracyjnego rejsu czekały niespodzianki. To przedsmak bazy Wizz Air, która na lotnisku w Lublinie zostanie otwarta już we wrześniu 2015 r.

Loty z Lublina do Sztokholmu (Skavsta) będą realizowane dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. W czasie inauguracji lotów było przecięcie wstęgi, salut wodny oraz słodki tort.

– Cieszę się, że nasza siatka połączeń powiększyła się o nową destynację, a nasi pasażerowie zyskali kolejne połączenie lotnicze. Od dziś mieszkańcy województwa lubelskiego w niespełna dwie godziny będą mogli polecieć bezpośrednio z Lublina do stolicy Szwecji. To dobra informacja dla wszystkich podróżnych, dla których Skandynawia jest celem podróży biznesowych i turystycznych – powiedział Krzysztof Wójtowicz prezes portu lotniczego Lublin.


Inauguracja lotów na trasie Lublin - Sztokholm. Fot.: Port Lotniczy Lublin

Inauguracja odbyła się również na lotnisku Skavsta w Szwecji. Była słodka niespodzianka oraz wirtualny spacer po województwie lubelskim.Źródło: Port Lotniczy Lublin

TAGI: Wizz Air, Lublin Świdnik, Sztokholm
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook