Booking.com

AIR BALTIC: Z Warszawy do Wilna i... Popradu, a z Gdańska do Rygi i Amsterdamu

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Niedziela, 24 Maja 2015

airBalticLinie lotnicze Air Baltic zapowiadają kolejne trasy z Polski. Po tym jak przewoźnik ogłosił start połączenia Radom - Ryga, pojawiły się kolejne informacje. Będą loty z Warszawy do Wilna oraz Popradu na Słowacji, a także z Gdańska do Rygi i Amsterdamu.

Loty na trasie Warszawa - Wilno startują 3 września 2015 r. Linia zapowiada codzienne połączenie pomiędzy stolicami Polski i Litwy. Ceny biletów na tę trasę zaczynają się od 59 EUR. Air Baltic przejmuje połączenia po Air Lituanica, która zawiesiła działalność, choć akurat lotów do Warszawy nie miała w swojej ofercie.

• Loty WARSZAWA - POPRAD

• Loty GDAŃSK - AMSTERDAM

• Loty GDAŃSK - RYGA

Łotewska linia oprócz lotów z Warszawy do Wilna zapowiedziała również trasę z Warszawy do Popradu, położonego w słowackich Tatrach. Mają to być rejsy typowo sezonowe, związane z turystyką narciarską. Loty mają się odbywać od 15 grudnia 2015 r. do 8 marca 2016 r., z częstotliwością raz w tygodniu, we wtorki. Cena biletu rozpoczyna się od 28 EUR.


Air Baltic w 2015 r. uruchomią aż 5. tras z Polski. Fot.: Air Baltic

Połączenie z Gdańska do Amsterdamu wystartuje w sezonie zimowym 2015/2016. Loty będą realizowane trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki). Na razie nie wiadomo kiedy rozpoczną się rejst na trasie Gdańsk - Ryga i z jaką częstotliwością będą wykonywane.

Źródło: Air Baltic

TAGI: Air Baltic, Gdańsk Rębiechowo, warszawa okęcie, Ryga, Wilno, Poprad, Amsterdam
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook