Booking.com

SMARTWINGS: Latem z Warszawy do Malagi

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 08 Kwietnia 2015

SmartwingsLinie lotnicze Smartwings rozpoczęły sprzedaż biletów na trasie Warszawa - Malaga. Na południe Hiszpanii będą latać w sezonie letnim od czerwca do końca września. Czeski przewoźnik będzie latał tam dwa razy w tygodniu.

Loty odbywają się w tzw. formule mix-czarter. Oznacza to, że część miejsc w samolotach wykupiona jest przez biura podróży, a pozostałe trafiają do ogólnej sprzedaży.

Rejsy na trasie Warszawa - Malaga będą realizowane dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki od 1 czerwca do 25 września 2015 r. Zimą w podobnej formule przewoźnik realizował połączenia z Warszawy na Teneryfę, Fuerteventurę oraz Lanzarote i Gran Canarię.


Widok na Malagę. Fot.: andrew_j_w / Wikimedia Commons

Ceny biletów na trasie Warszawa - Malaga rozpoczynają się od 326 EUR za lot w obie strony. W cenie jest również przewóz bagażu podręcznego o wadze do 5 kg oraz rejestrowanego do 15 kg.

• NAJLEPSZE HOTELE W OKOLICACH MALAGI

Smartwings to firma powiązna z czarterowym przewoźnikiem Travel Service, który od wielu lat wozi klientów polskich biur podróży do kurortów na południu Europy, w Afryce, Turcji, Gruzji, Izraela oraz na Wyspy Kanaryjskie. Travel Service ma również polski oddział z siedzibą w Warszawie.


Boeing 737 w barwach Smartwings. Fot.: Marcin Bryja / naleva.pl

Obecnie z Warszawy do Malagi latają linie lotnicze Norwegian. Poza tym można tam dolecieć z Krakowa i Wrocławia liniami Ryanair.

Źródło: Smartwings

TAGI: Smartwings, Travel Service, warszawa okęcie, Malaga, Teneryfa, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook