Booking.com

RYANAIR: Nowości - Lizbona i Ateny z Modlina, Alicante z Gdańska

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 18 Września 2014

RyanairTanie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały więcej lotów z Modlina i Gdańska. Przewoźnik uruchomi nowe połączenia z Warszawy do Aten i Lizbony, a z Gdańska do Alicante. Więcej będzie też lotów na już istniejących trasach.

Lotnisko w podwarszawskim Modlinie będzie się mogło pochwalić w przyszłym roku 32. trasami linii Ryanair. Zarówno loty do Aten jak i Lizbony wystartują w sezonie letnim 2015. Firma zwiększy też częstoliwość na już istniejących trasach. Każdego tygodnia Ryanair będzie realizował z Modlina 153 loty, obsługując ok. 2,5 mln pasażerów w ciągu roku.

Nowe loty z Warszawy
Częstotliwość
ATENY
1 x dziennie
LIZBONA
2 x w tygodniu
Wcześniej zapowiedziane
trasy z Warszawy
Częstotliwość
FUERTEVENTURA
1 x w tygodniu
GLASGOW
3 x w tygodniu
GRAN CANARIA
1 x w tygodniu
MADRYT
5 x w tygodniu
TENERYFA
2 x w tygodniu
Zwiększenie częstotliwości
na już istniejących trasach
Częstotliwość
ALICANTE
z 2 do 3 tygodniowo
BARCELONA
z 3 do 5 tygodniowo
BRUKSELA
z 1 do 2 dziennie
EINDHOVEN
z 3 do 4 tygodniowo
GDAŃSK
z 1 do 2 dziennie
MEDIOLAN
z 4 do 7 tygodniowo
OSLO
z 6 do 7 tygodniowo
PARYŻ
z 3 do 7 tygodniowo
RZYM
z 6 do 7 tygodniowo
WROCŁAW
z 1 do 2 dziennie

Natomiast jeśli chodzi o Gdańsk, to Ryanair uruchomi w sezonie letnim 2015 jedno nowe połączenie - do Alicante w Hiszpanii (1 x w tygodniu). Na dwóch kierunkach - do Warszawy i Londynu zwiększona zostanie częstotliwość rejsów. Na pierwszym kierunku z jednego do dwóch rejsów dziennie, a na drugim z 9 do 12 lotów tygodniowo. Łącznie oferta Ryanair w Gdańsku będzie obejmowała 14. tras, 55 lotów tygodniowo i 750 tys. pasażerów rocznie.

Zarówno w Gdańsku jak i Warszawie Ryanair uruchomi w październiku 2014 r. swoje bazy operacyjne. W Gdańsku będzie stacjonował jeden samolot, a w Modlinie dwa.

Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów na lato 2015 r., Ryanair wyprzedaje 100 tys. biletów na loty na trasach w całej Europie w cenach rozpoczynających się od 84 PLN i ogłasza promocję na połączenia krajowe (ceny od 39 PLN), na podróż od października 2014 r. do stycznia 2015 r. Oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (22 września), do północy.


Szef Ryanair Michael O'Leary. Fot.: Latajznami.pl

- Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsłudze klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Obecnie mogą rezerwować loty na lato 2015 jeszcze wcześniej na naszej ulepszonej stornie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny - powiedział w Warszawie szef Ryanair, Michael O'Leary.

Źródło: Ryanair

Informacje o RYANAIR

TAGI: ryanair, Warszawa Modlin, Gdańsk Rębiechowo, Alicante, Ateny, Lizbona
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook