Booking.com

NORWEGIAN: Pierwsze trasy z Polski na Wyspy Kanaryjskie. Nowe loty z Warszawy do Londynu

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 22 Maja 2014

NorwegianNorwegian uruchomi kolejne trzy trasy z Warszawy. Dwie z nich to pierwsze, rozkładowe połączenia z Polski na Wyspy Kanaryjskie. Trzecią będą loty na trasie z Lotniska Chopina do Londynu Gatwick.

Norwegian będzie latać z Warszawy do Las Palmas na wyspie Gran Canaria oraz na Teneryfę. Loty do Las Palmas startują 28 października 2014 r., a na Teneryfę dzień później. Obie trasy będą obsługiwane raz w tygodniu. Ceny biletów zaczynają się od 199 PLN.

Trasa
Dni lotów
  
WARSZAWA - LAS PALMAS
-2-----

REZERWUJ HOTEL
WARSZAWA - TENERYFA
--3----

REZERWUJ HOTEL
WARSZAWA - LONDYN GATWICK
12345-7

REZERWUJ HOTEL

Połączenie na Gran Canarię będzie realizowane w każdy wtorek, a na Teneryfę w każdą środę.


Norwegian uruchamia coraz więcej tras z Polski. Jako pierwsza linia będzie latać regularnie z Polski na Wyspy Kanaryjskie. Fot.: Norwegian

Skandynawski przewoźnik uruchomi również nowe połączenie z Warszawy do Londynu na lotnisko Gatwick. Loty zaplanowano sześć razy w tygodniu (codziennie oprócz sobót). Rejsy startują już 15 września 2014 r. Ceny biletów zaczynają się od 34,90 GBP za lot w jedną stronę. Oprócz trasy do Warszawy Norwegian uruchomi też loty z Londynu do Berlina.

Od początku tego roku Norwegian uruchomił już dwie trasy z Warszawy. W lutym do Malagi, w kwietniu do Barcelony, a w czerwcu uruchomi do Madrytu.

Źródło: Norwegian

Informacje o NORWEGIAN

TAGI: Norwegian, warszawa okęcie, Londyn Gatwick, Las Palmas, Teneryfa, Gran Canaria, Wyspy Kanaryjskie
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook