Booking.com

NORWEGIAN: Kolejna trasa do Warszawy, tym razem z Barcelony

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 28 Listopada 2013

NorwegianLinie lotnicze Norwegian stawiają na połączenia pomiędzy Polską a Hiszpanią. W kwietniu wystartują loty z Warszawy do Barcelony. Będzie to już trzecia, nowa trasa tego przewoźnika ze stolicy.

Wcześniej linie Norwegian zapowiedziały uruchomienie bezpośrednich lotów z Warszawy do Malagi oraz Madrytu. Teraz dzięki uruchomieniu bazy w Barcelonie, przewoźnik zdecydował, że od 3 kwietnia będzie latał na trasie z lotniska El Prat w Barcelonie na Lotnisko Chopina w Warszawie.

Trasa
Dni lotów
Godz. lotu
KUP BILET
NOCLEG
WARSZAWA - BARCELONA
-2-4-6-20:15-23:10 

HOTEL BARCELONA
BARCELONA - WARSZAWA
-2-4-6-
16:45-19:40

Rejsy zaplanowano trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty. Oprócz lotów do Warszawy Norwegian uruchomi również połączenia z Barcelony do Oslo Torp, Hamburga i Berlina. Wszystkie będą realizowane przez samoloty Boeing 737-800.


Barcelona będzie po Madrycie i Maladze trzecią trasą jaką linie Norwegian zamierzają uruchomić z Warszawy w 2014 r. Fot.: Hans Olaf Nyborg / Norwegian

Barcelona będzie szóstą bazą Norwegian w Hiszpanii. Pozostałe to Madryt, Alicante, Malaga, Las Palmas i Teneryfa.

Na trasie Warszawa - Barcelona będzie latać łącznie czterech przewoźników. Niedawno wznowienie połączeń zapowiedziały hiszpańskie linie Vueling. Latają też LOT i Wizz Air.

Źródło: Norwegian

Czytaj o NORWEGIAN

TAGI: Norwegian, warszawa okęcie, Barcelona, Madryt, Malaga
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook