Booking.com

WARSZAWA MODLIN: Itaka uruchomi kierunki czarterowe

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 15 Listopada 2013

Warszawa ModlinPort Lotniczy Warszawa Modlin podpisał z biurem podróży Itaka umowę o współpracy. Touroperator uruchomi osiem kierunków czarterowych z podwarszawskiego lotniska. Loty ruszą w czerwcu 2014 r.

Od czerwca 2014 roku z Lotniska Warszawa Modlin będzie można podróżować do Lanzarote i Barcelony (El Prat) w Hiszpanii, Faro i Lizbony w Portugalii, tureckiej Antalyi i Bodrum, Chanii w Grecji oraz bułgarskiej Warny. Itaka wszystkie rejsy do Lizbony będzie oferować wyłącznie z podwarszawskiego lotniska.


Bodrum w Turcji - jeden z kierunków uruchamianych przez Itakę z Modlina. Fot.: Latajznami.pl

Rejsy będą wykonywane przez samoloty Airbus 320 i Boeing 737-800. Każdy z rejsów będzie wykonywany raz w tygodniu. Przewiduje się, że na mocy umowy w sezonie letnim port lotniczy obsłuży dodatkowo ok. 20 tys. wylatujących pasażerów.

- Od dzisiaj możemy mówić, że operacje z Modlina wybierają najwięksi. Po największej regularnej linii lotniczej w Polsce, wybrało nas największe biuro podróży. Podpisanie umowy z Itaką to przykład skutecznej realizacji naszej strategii. W ten sposób rozpoczynamy stałą obsługę przewoźników czarterowych co zgodnie z planami inwestorów ma być jednym z filarów biznesowych lotniska. Tym bardziej cieszymy się, że zaczynamy od obsługi największego biura – powiedział Piotr Okienczyc, Prezes Zarządu spółki Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin.

Źródło: Port Lotniczy Warszawa Modlin

Czytaj o lotnisku WARSZAWA MODLIN

TAGI: Warszawa Modlin, Itaka, Lanzarote, Barcelona, Faro, Lizbona, Antalya, Bodrum, Chania, Warna
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook