Booking.com

EMIRATES: Pół roku w Polsce. Linia rozwija skrzydła.

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 02 Września 2013

EmiratesLinie Emirates od pół roku latają z Polski. W tym czasie na trasie Warszawa - Dubaj przewiozły ponad 78 tys. pasażerów i ponad 1 700 ton towarów. Sześć miesięcy działalności przewoźnik uczcił tańszymi biletami dla podróżnych.


Zainteresowanie lotami na trasie
Warszawa-Dubaj jest tak duże, że od
stycznia Emirates zmieniają samolot na
większy - Boeinga 777. Fot.: Emirates

Jednymi z najpopularniejszych kierunków wybieranych przez pasażerów latających z Warszawy były Dubaj, Male, Bangkok, Szanghaj, Pekin, Seszele, Osaka, Kolombo, Singapur oraz Dżakarta.

- Zaledwie pół roku obecności na polskim rynku przyniosło nam tysiące zadowolonych Klientów, którzy docenili nowe możliwości podróżowania, nowoczesny produkt oraz wysoką jakość obsługi oferowanej przez Emirates – mówi Maciej Pyrka, Manager Emirates na Polskę. – Nowe połączenie, umożliwiające dotarcie do ponad 130 miast na całym świecie, a także atrakcyjne ceny biletów sprawiły, że pasażerowie z Polski zaczęli latać coraz częściej i coraz dalej.

Półrocze obecności w Polsce to też dobra okazja do promocyjnych cen biletów. SPRAWDŹ OFERTĘ

To, że podróżujemy częściej i chętniej spowodowało, że szefowie Emirates zdecydowali o zmianie na większy samolotu obsługującego połączenie Warszawa - Dubaj. Od stycznia 2014 r. będzie to Boeing 777-300, zamiast Airbusa A330. Będzie to największy rozkładowy samolot pasażerski operujący z i do Polski. Zaoferuje ponad 360 miejsc na każdym rejsie, z czego 310 w klasie ekonomicznej, 42 w klasie biznes i 12 luksusowych miejsc w klasie pierwszej.

Oprócz przewozów pasażerskich linie Emirates przewożą również towary. Od lutego do końca czerwca w lukach bagażowych samolotów Emirates przewieziono 1 146 ton towarów z Polski oraz 614 ton towarów do Polski. Wśród towarów przywożonych do Polski znalazły się głównie farmaceutyki, elektronika, towary łatwo psujące się (nabiał, świeże i mrożone owoce, warzywa, mięso i owoce morza), sucha żywność, chemikalia i wyroby skórzane. Głównymi towarami eksportowanymi z Polski były natomiast produkty elektryczne i elektroniczne, farmaceutyki, chemikalia, zamienne części samochodowe, materiały budowlane oraz sprzęt laboratoryjny i naukowy.

W związku z dynamicznym rozwojem Emirates przeprowadzają również kolejną turę rekrutacji personelu pokładowego. Spotkania z kandydatami odbędą się 15 września w Warszawie, 19 września we Wrocławiu oraz 25 października w Gdańsku. Więcej informacji znajduje się na stronie Emirates Group Careers Centre.

Źródło: Emirates

Czytaj o EMIRATES

TAGI: Emirates, warszawa okęcie, Dubaj, Boeing, Airbus, B777, A330
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook