Booking.com

WROCŁAW: Zimą polecisz do Turynu, na Teneryfę i... Kubę

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 30 Sierpnia 2013

Wrocław AirportCzas pomyśleć o zimowym wypoczynku. Biura podróży Itaka i Neckermann ogłosiły już połączenia czarterowe z Wrocławiu. Są dwie nowości - Turyn we Włoszech i Teneryfa na Wyspach Kanaryjskich.

Będzie też możliwość egzotycznych podróży na jednym bilecie - do Tajlandii, Meksyku i na Kubę oraz Dominikanę.

Turyn to oferta dla narciarzy. Czartery do tego włoskiego miasta uruchamia biuro podróży Itaka. Malowniczy Turyn położony jest w regionie Piemont u podnóża Alp Zachodnich i sąsiaduje z nowoczesnymi ośrodkami narciarskimi.

- Turyn to doskonałe uzupełnienie zimowej oferty wrocławskiego lotniska. Z pewnością zadowoli wszystkich wielbicieli aktywnego wypoczynku na stoku – mówi Michał Kozak, manager rozwoju ruchu czarterowego w Porcie Lotniczym Wrocław. – Ci, którzy preferują zimowy urlop w słońcu, nadal mogą wybierać pomiędzy atrakcyjnymi całorocznymi kierunkami, jak choćby Wyspy Kanaryjskie. Tutaj też nie zabraknie nowości - dodaje.


Wrocław już zachęca do zimowych podróży. Nowościami w tym sezonie będą Turyn i Teneryfa. Na zdjęciu samolot Enter Air na lotnisku na Tenerife South. Fot.: Latajznami.pl

Nowością będą loty na Teneryfę. To kolejna kierunek na Wyspach Kanaryjskich, po Fuerteventurze i Lanzarote, dostępny z Wrocławia.

W najbliższym sezonie zimowym, na jednym bilecie lotniczym z Wrocławia – z przesiadką we Frankfurcie - będzie można polecieć na Dominikanę, Kubę, Malediwy, do Kenii, Meksyku i Tajlandii. Połączenia oferuje biuro podróży Neckermann.

W ofercie touroperatorów w dalszym ciągu pozostają wycieczki do Egiptu: Hurghady, Sharm el Sheikh oraz do Marsa Alam.

Źródło: Port Lotniczy Wrocław

Czytaj o lotnisku WROCŁAW STRACHOWICE

TAGI: Wrocław Strachowice, Turyn, Teneryfa, Lanzarote, Fuerteventura, Itaka, Neckermann
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook