Booking.com

BRITISH AIRWAYS: Do Londynu taniej o 30%

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Poniedziałek, 06 Lutego 2006
British Airways wprowadził kampanię pod hasłem "Londyn jest bliżej niż myślisz" i obniżył ceny biletów o 30%. Nowa cena dotyczy połaczenia na trasie Warszawa - Londyn.  

Bilety w klasie ekonomicznej - Euro Traveller - w jedną stronę można kupić od 130 PLN, a najtańszy bilet powrotny kosztuje 260 PLN (w obu przypadkach cena bez podatków i opłat lotniskowych). Możliwe są zmiany dat wylotu i powrotu.
Wprowadzona została róznież nowa oferta w klasie biznes - Club Europe. Cena przelotu w obie strony kosztuje tutaj 1200 PLN (bez podatków i opłat lotniskowych).
Emilia Osewska-Madry, dyrektor British Airways w Polsce mówi: "Nową ofertę cenowa Club Europe stworzyliśmy z myślą o tych pasażerach, którzy podróżując turystycznie, chcą korzystać z komfortu, udogodnień i prestiżu związanego z przelotem klasą biznes. Aby skorzystać z biletu Club Europe za 1200 złotych trzeba znacznie wcześniej zaplanować swoją podroż i zdawać sobie sprawę z tego, że kupiony bilet nie podlega zwrotowi, ani nie można go zmieniać.”
Pasażerom korzystającym z nowej oferty przysługują wszystkie przywileje związane z przelotem w klasie Club Europe: dostęp do poczekalni biznesowych w Warszawie i Londynie, 25% dodatkowych mil w programie Executive Club, zwiększony limit bagażu (30 kg bagażu, 2 x 9 kg bagażu podręcznego), osobne stanowiska odprawy Club Europe, szersze fotele, trzydaniowy ciepły posiłek z deserem, wybór serów i napojów alkoholowych, łącznie z szampanem.
Jak zapowiada przewoźnik nowe taryfy zostały wprowadzone na stałe.

O BRITISH AIRWAYS

PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook