Booking.com

VOLOTEA: Ruszyła sprzedaż biletów na loty z Krakowa do Wenecji

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Piątek, 02 Marca 2012
VoloteaTanie linie lotnicze Volotea rozpoczęły sprzedaż biletów na nowe połączenie Kraków - Wenecja. W systemie jest już dostępnych łącznie 14 tras nowego przewoźnika z lotniska Wenecja Marco Polo.


25 kwietnia linie Volotea rozpoczną loty
na trasie z Krakowa do Wenecji.
Fot.: Volotea

Ceny biletów zaczynają się od 19 EUR jedną stronę. W ofercie jest 400 tysięcy biletów w promocyjnych cenach.

Jak już wcześniej informowaliśmy loty na trasie Kraków - Wenecja rozpoczną się 25 kwietnia. Odloty z Wenecji w każdą środę o 11.00 i w każdą niedzielę o 6:30. Loty powrotne z  Krakowa o 13:00 w środy i o 8:30 w niedziele.

REZERWUJ BILET NA TRASIE KRAKÓW - WENECJA

Voloeta zacznie operować od kwietnia z lotniska Marco Polo do 14 destynacji: pięciu we Włoszech (Brindisi, Cagliari, Olbia, Palermo i Reggio Calabria), czterech w Hiszpanii (Alicante, Bilbao, Malaga i Santiago de Compostela) oraz do Krakowa, Budapesztu, Porto, Salonik i Bordeaux.

Przewoźnik dysponuje 125-miejscowymi Boeingami 717. Volotea została założona przez Carlosa Muñoza i Lázaro Rosa (założyciele Vueling Airlines, dzisiaj trzeciej największej europejskiej linii lotniczej). Przewoźnik posiada zabezpieczenie czołowych firm z sektora private equity z Europy (Axis, Corpfin) oraz ze Stanów Zjednoczonych (CCMP Capital).

Źródło: Kraków Airport

Czytaj o VOLOTEA

TAGI: Volotea, Kraków Balice, Wenecja
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook