Booking.com

WIZZ AIR: Nowe trasy w Europie

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 31 Stycznia 2006
Linie lotnicze Wizz Air zapowiedziały uruchomienie nowych połaczeń ze Splitu (Chorwacja) do Londynu oraz Budapesztu i z Ljubljany (Słowenia) do Brukseli i Londynu.

Połączenia ruszają z początkiem maja, z wyjątkiem trasy Split - Budapeszt, która będzie utrzymywana sezonowo i wystartuje 17 czerwca 2006 roku. Połączenie Split - Budapeszt będzie realizowane raz w tygodniu, a pozostałe 3-4 razy w tygodniu.

Wizz Air postanowił też zwiększyć częstotliwość, do 7 razy w tygodniu, na trasie Zagrzeb - Londyn.  

Bilety na przeloty są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej linii www.wizzair.com lub w call centre +48 22 351 94 99.

Oferta cenowa rozpoczyna się od 28 EUR z opłatami i podatkami. Promocja trwa do 14 lutego 2006 roku.

József Váradi, prezes Wizz Air powiedział:
„Podążamy zgodnie z naszą strategią i wzmacniamy przywództwo Wizz Air w sektorze tanich linii lotniczych w Europie Środkowej i Wschodniej, a wejście na rynek chorwacki i słoweński jest naszym głównym krokiem naprzód. Chorwaccy i słoweńscy zwolennicy podróżowania napotykali do tej pory ze strony linii lotniczych na niewystarczający serwis i wysokie opłaty za przelot. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaoferować im stałe niskie opłaty i doskonałe doświadczenia z podróżowania na pokładzie naszych nowych samolotów typu Airbus A320.”

Więcej o WIZZ AIR

PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook