Booking.com

Bus lotnisko Modlin – Warszawa centrum
 


NORWEGIAN: Pasażer numer 444 444

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Czwartek, 02 Lipca 2009
NorwegianTanie linie lotnicze Norwegian obsłużyły w Krakowie 444 444 pasażerów. Jubileuszowy podróżny przyleciał do Balic z Kopenhagi. Pasażer "o sześciu czwórkach" otrzymał nagrody i upominki.

Nagrodą był weekend dla dwóch osób w krakowskim hotelu Radisson Blue oraz przelot na trasie Kopenhaga - Kraków - Kopenhaga.

- Pomimo kryzysu w branży lotniczej rośnie liczba pasażerów Norwegian w Krakowie. Liczymy, że dzięki wspólnym działaniom promocyjnym, a ta uroczystość z pewnością do takich należy, będzie do stolicy Małopolski przylatywać jeszcze więcej Skandynawów. Kopenhaga to jeden z pięciu, obok Oslo, Sztokholmu, Stavanger i Bergen, skandynawskich portów w krakowskiej ofercie Norwegian. Cieszę się, że możemy wspólnie świętować 444 444 pasażera Norwegian w Krakowie - mówił Jan Pamuła, prezes Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice.

Jarosław Święcki, dyrektor generalny Norwegian Air Shuttle Polska zachwalał połączenia przez Oslo. - Jako jedyni wśród tanich przewoźników oferujemy połączenia z Polski przez Oslo do innych miast w Norwegii, z gwarantowanymi przesiadkami na lotnisku Gardermoen, a także przez Sztokholm do kilku miast w Szwecji, z gwarantowanymi przesiadkami na lotnisku Arlanda.

Źródło: Aviareps

Czytaj o NORWEGIAN

TAGI: Norwegian, Kraków Balice, Oslo, Sztokholm
PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook