Booking.com

GERMANWINGS: 28 marca rusza nowe połączenie Gdańsk - Kolonia/Bonn

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Wtorek, 14 Marca 2006
Germanwings, tanie niemieckie linie lotnicze uruchamiają połączenie między Gdańskiem a Kolonią/Bonn. Wiadomo już, że pierwszy lot odbędzie się 28 marca 2006 roku. Połączenie obsługiwane będzie trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty.

"Polska jest dla nas najważniejszym i najlepiej rozwijającym się rynkiem w Europie Środkowej. Spodziewamy się, że nowe połączenie z Gdańskiem przyczyni się do umocnienia naszej pozycji w tym regionie. Kolonia i Gdańsk to dwa bardzo atrakcyjne kierunki dla osób podróżujących turystycznie i biznesowo" - powiedział Andreas Engel, Dyrektor Prasowy Germanwings.

Linie lotnicze Germanwings istnieją na polskim rynku od marca 2004 roku. Oferują loty z Warszawy, Krakowa i Gdańska do Kolonii/Bonn, Stuttgartu i Hamburga. Loty z Warszawy do Kolonii odbywają się 1 raz dziennie (od maja - 2 razy dziennie), do Stuttgartu 4-5 razy w tygodniu, do Hamburga 4 razy w tygodniu. Loty z Krakowa do Kolonii odbywają się 3-5 razy w tygodniu, do Stuttgartu 3 razy w tygodniu, do Hamburga 3 razy w tygodniu.

Rezerwacji można dokonywać na stronie internetowej GERMANWINGS lub telefonicznie pod numerem 01805 955 855.

Czytaj o GERMANWINGS

PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook