Booking.com

WIZZ AIR: Nowa trasa Warszawa - Goeteborg

Poleć znajomemu
Drukuj artykuł
Środa, 08 Marca 2006
Tani przewoźnik Wizz Air ogłosił 8 marca 2006 roku otwarcie nowego połączenia na trasie Warszawa - Goeteborg. Loty rozpoczną się 18 czerwca 2006 roku.

Goeteborg będzie jedenastym miastem, do którego będzie można polecieć linią Wizz Air z Warszawy i jednocześnie trzecim szwedzkim kierunkiem. Początkowo połączenie będzie utrzymywane trzy razy w tygodniu.

József Váradi, Prezes Wizz Air powiedział:
"Goeteborg jest naszym trzecim kierunkiem w Skandynawii, po Sztokholmie i Malmo. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaproponować kolejne wygodne i łatwe połączenie dla pasażerów z Polski i ze Szwecji. Pod względem turystycznym, biznesowym, z doskonałymi możliwościami zrobienia zakupów oraz tętniącym życiem nocnym, Warszawa ciągle jest bardzo interesującym kierunkiem w tzw. Nowej Europie. Z drugiej strony, Goeteborg jest jednym z najbardziej popularnych rejonów turystycznym Skandynawii i z pewnością zainteresuje wielu polskich turystów. W najbliższej przyszłości oczekujemy rozwoju naszej współpracy z Goeteborg City Airport".

Cena za przelot rozpoczyna się od 112 PLN. W cenie zawarte są podatki i opłaty lotniskowe. Do 31 marca 2006 roku będzie można kupić bilety w ofercie specjalnej w cenie 102 PLN (w cenie zawarte są podatki i opłaty lotniskowe).

Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie www.wizzair.com lub pod numerem call center +48 22 351 94 99.

Czytaj o WIZZ AIR

PODZIEL SIĘ:
Google Plus
Twitter
Facebook